Blog

Otomatik Kepenk Tamiri

Otomatik kepenk tamiri

İstanbul un her iki yakasında da uzman kadromuz, servis araçları ile,  kepenk tamiri ve bakım  hizmeti vermektedir. Arıza ihbarı veya bakım talebi bize bildirildiğinde ekibimiz aynı gün içerisinde onarım hizmetlerini gerçekleştirir. Aysar Kepenk Sistemleri olarak orijinal ve yan sanayi ürün satışımız mevcuttur.

 

 

Otomatik kepenk günümüzde en çok tercih ettiğimiz, ev, iş yeri, garaj gibi alanlarda yaygın olarak kullanılan bir sistemdir. Peki bu sistem arıza verdiğinde ne yapmalıyız ?

İşte bu gibi olumsuz durumlarda firmamız size destek vermektedir. Otomatik kepenk tamiri zor ve bilgi gerektiren bir çalışmadır, bu sebeple anlamayan kişilerin bu işe kalkışması sistemin komple zarar görmesine neden olabilir. Böyle bir durumda ise ev ve iş yerlerinizin güvenliğini iyice riske etmiş olursunuz. Otomatik kepenk de oluşabilecek arızaları firmamıza bildirin ve bu problemler nelerdir inceleyelim. Size anında geri dönüş sağlıyor, ve gün içerisinde onarım ve bakım işlemini gerçekleştiriyoruz

 

Otomatik Kepenk Sistemleri Arıza Onarım Servisi

Otomatik Kepenkler sıklıkla arıza veren bir sistem değildir. Yalnız mevsimsel değişiklikler, kar, yağmur, aşırı soğuk ve uzun kullanım sonrası bir takım arızalar çıkarabilir. Sonuçta Kepenk Sistemi uzun yıllar toz ve yağ katranları na mağdur kalır . Bu arızaların onarımı mümkündür. Kaliteli bir onarım istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Arama sonuçları : Otomatik Kepenk – Otomatik Panjur – Otomatik Kepen Tamiri – Kepenk Servisi – Kepenk Tamiratı – Kumandılı Kepenk Tamiri