Hizmetlerimiz

Ofis Cam Bölmesi


Project Description

Ofis Cam Bölme Sistemleri

Ofis bölme sistemleri, çalışma alanlarınızda cam bölme duvar malzemeleri ile kişisel ofis bölümleri oluşturabileceğiniz sistemlerdir. Avsaryapı yılların tecrübesine ofis, işyer veya mekanlarınıza aktararak size en uygun hizmeti sunar. Çalışma alanlarınızı sizin istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda  ofis bölme duvar sistemimiz ile yeniden oluşturuyoruz. Estetik mimarı ve üstün kalite değerleri ile sizde mekanlarınıza şık tasarımlar kazandırabilirsiniz. Modüler bölme duvar yapısı şeklinde tasarlanmaktadır. Ofis cam bölme sistemleri şeffaf tasarımı ile en güzel cam bölme sistemlerindendir. Cam bölme sistemleri zarif ve estetik yapısı sayesinde ışık kaynaklarının en yüksek verimde kullanılmasını sağlar.

Cam bölme duvar sistemleri uzun ömürlü ve üstün kalite değerlerine sahip malzemeden üretilmektedir. Ofislerinizde yer kazanmanızı sağlar ve şeffaf bir görüntü oluşturur. Buzlu desenli ve şeffaf modelleri mevcuttur istege göre aliminyum aksesuarlar ile süsleme ve sağlamlaştırma yapılabilir. Toplantı odalarınız Depo ofisleriniz aliminyum cam ve pvc ofis bölme sistemleri ile bölünebilir. Cam bölme duvar m2 fiyatları proje göre değişmektedir. Seperatör ofis bölme sistemleri sayesinde de alanlarınız arasında kısa duvarlar oluşturabilirsiniz.

Ofis cam bölme sistemleri gibi ofis cam duvar modelleri hakkında bilgi almak veya cam bölme fiyatları için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Cam Bölme Nedir ?

Çalışma alanlarının cam bölme duvar sistemleri ile çalışma alanlarına özel bölümlendirildiği sistemlerdir. Gün ışığından maksimun fayda ve mükemmel estetik ofis tasarımlarının gerçekleştirildiği ofis cam bölme sistemleridir.

Uygulama Resimleri

Türkiye'nin En Güçlü Firması

Ofis Cam Bölme İstanbul, Anadolu yakası ,Avrupa yakası tüm Türkiye ve Avrupa da  100’lerce  proje gerçekleştirdi.