Hizmetlerimiz

Fotoselli Otomatik Kapı


Project Description

Fotoselli Kapı Sistemleri

Fotoselli Cam Kapı, bir ray üzerinde kayarak ilerleyen, üzerinde bulunan sensörler vasıtasıyla, otomatik açılıp kapanabilen seksiyonel kapı çeşididir. Fotoselli cam kapı çift yöne açılan kanatlardan oluşur. Otomatik cam kapı modellerinden olan fotoselli kapı detayı ve ölçüleri teknik özellikler bölümünden ulaşabilirsiniz.  Aysarcam sistemleri, fotoselli cam kapı modelleri ile mekanlarının güneş ışığından bolca yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Ürettiğimiz cam kapı sistemleri TSE ve EN belgeleri ve sertifikalarına sahiptir.

Fotoselli cam kapı sistemleri ile ofis, işyeri, mağaza, restoran ve benzeri çalışma alanlarınızın ısı dengesini rahatlıkla koruyabilirsiniz. Giriş ve çıkışları kolaylıkla sağlamak için üretilmiş otomatik cam kapı sistemlerimiz, uzun ömürlü ve estetik bir yapıya sahiptir. Fotoselli kapı fiyatları İstanbul merkezli firmamızdan iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Fotoselli cam kapı sistemleri gibi cam kapı modelleri hakkında bilgi almak veya fotoselli cam kapı fiyatları için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Fotoselli Cam Kapı Nedir ?

Üzerinde bulunan sensörler sayesinde otomatik açılıp kapanabilen cam kapı sistemidir. Mekanlarınızın güneş ışığından gün boyu faydalanmasını sağlarken, aynı zaman da giriş çıkış sirkülasyonunu da kolaylaştırır.

Uzaktan kumanda ile açılıp kapanma özelliğine sahiptir
Fotoselde iki adet okuyucu mevcuttur
Fotoselli çerçevesi isteğe göre alüminyum yada komple cam olabilir
Kapının üst bölmesinde kapı açılımı için kasnak bulunmaktadır
Su giderleri gözle görülmez profil içerine yerleştirilmektedir
Otomatik kapı motoru kapının üst bölmesine yerleştirilmektedir
Kapı alt eşiğinde kaliteli kale vs kilit istemi kullanılmaktadır
Fotoselli kapı arıza durumunda manuel elle kolayca açılabilir isteme mevcuttur.
Fotoselli kapı camı kırıldığında dağılıp insanlara zarar vermez

Uygulama Resimleri

Türkiye'nin En Güçlü Firması

Fotoselli Otomatik Cam Kapı İstanbul, Anadolu yakası ,Avrupa yakası tüm Türkiye ve Avrupa da  100’lerce  proje gerçekleştirdi.