Hizmetlerimiz

Katlanır Cam Balkon


Project Description

Katlanır Cam Sistemi

Evinizin balkonunu yaşanabilir bir alana çevirmek istiyor ve bunun için zaman kaybetmemek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kolay kullanımı ve uzun ömrü ile katlanır cam balkon sistemi ile balkonunuzu hem estetik hemde ferah bir görüntüye kavuşturabilirsiniz. Cam balkon sistemlerimiz sadece balkonlar ile sınırlı değildir. Bir çok ortamda rahatlık ile kullanılabilmektedir. Katlanır cam sistemleri cafe, bar, restaurant, havuz başı, teras gibi bir çok alanda tercih edilmektedir. Temizlemesi kolay, sürgülü yapısı sayesinde kullanımı rahattır. Sürgülü cam balkon yapısı sayesinde yapınıza estetik bir görünüm sağlar.

İstanbul katlanır cam balkon  firmamız, Anadolu , Avrupa ve Türkiyenin her yerine montaj, teknik destek ve kurulum yapmaktadır. Katlanır cam balkon fiyatları proje alanlarına göre değişmektedir. Katlanır cam balkon seçerken kullanılan malzemenin kalitesi ve uygulamannın profesyonel ekiplerce uygulanması çok önemlidir. Firmamız 10 yılı aşkın süredir katlanır panelcam balkon ürünleri ve uygulaması yapmaktadır. En iyi cam balkon ürünlerine firmamız dan ulaşabilirsiniz.

Katlanır cam balkon sistemleri gibi cam balkon modelleri hakkında bilgi almak veya cam balkon fiyatları için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Katlanır Cam Balkon Nedir ?

Katlanır cam sistemlerinin, balkon alanlarında sıkça uygulanan modeline verilen isimdir. Katlanır cam balkon m2 fiyatları ve en uygun proje fiyatları için firmamız ile iletişime geçin.

Kar kış yağmur ve toz geçirmez
Termiği yüksek özel aliminyumlardan üretilmektedir
Alt ve üst raylarda 10mm ısı yalıtımlı kıl fitil kullanılmaktadır
 8mm darbeye dayanıklı temperli cam kullanılmaktadır
Cam balkon katlanabilen bir sistemdir çok yer kaplamaz
Sistem çinko ve nikel karışımı tekerler sayesinde rahat çalışır
Kullanılan aliminyum et kalınlığı extra güçlü 3mm aliminyumdur
Aliminyum Ral renk seçenekleriyle elektrostatik toz boya kullanılır
Rüzgarlı cephelerde isteğe göre stoplama aparatı uygulanabilir

Proje Resimleri

Türkiye'nin En Güçlü Firması

Katlanır cam balkon İstanbul, anadolu yakası ,avrupa yakası tüm Türkiye ve Avrupa da  100’lerce  proje gerçekleştirdi.