Hizmetlerimiz

Sürme Cam Balkon


Project Description

Sürme Cam Balkon Sistemleri

Sürme cam balkon sistemleri, balkon, pencere ve mekan bölmelerinde sıklıkla tercih edilen bir üründür. Temperli camlardan oluşan cam sisteminin raylı sisterinde rahatlık ile hareket ettirildiği bir sistemdir. Camlar her iki yöne de açılabilmektedir. Sürme cam sistemleri kafeteryalarda, ofis bölme sistemlerinde ve benzeri alanlarda kullanılmakta. Eşikiz sürme cam 8mm ile 10mm temperli camdan üretilme  ve maksimum 3m yükseklikte kullanılabilmektedir. Eşiksiz sürme cam balkon sisteminin altında 5 mm yüksekliğinde parke bitişi çıtası şeklinde in bir ray bulunmaktadır. Sürgülü cam sistemin yükünü 2 adet rulman ve üstten 2 adet tekerlek taşımaktadır. Cam sistemlerin aksesuarlarında paslanmaz malzemeler kullanılır.

Sürme cam sistemleri, sürgülü camsürgülü cam sistemleri olarak da bilinmektedir. Kullanım yeri ve amacına göre eşikli sürme cam sistemleri ve eşiksiz sürme cam sistemleri olarak iki farklı şekilde üretilmektedir.

Sürme cam sistemleri gibi sürme cam balkon modelleri hakkında bilgi almak veya sürme cam balkon fiyatları için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Sürme Cam Sistemi Nedir ?

Cam panel sistemlerinin ayrı ray üzerinde yürütülerek oluşturulan, sürgülü cam balkon sistemidir. Alttan taşıma özelliğine sahip sürgülü sistem her türlü balkonlarda kullanılmaktadır.

Maksimum yüksekliği 2,5 ila 3 metre arasındadır.
Termiği yüksek özel alüminyumlardan üretilmektedir
İsteğe göre kumlanmış cam ve özel renklerde boyana bilmektedirler.
 8mm darbeye dayanıklı temperli cam kullanılmaktadır
Sistem çinko ve nikel karışımı tekerler sayesinde rahat çalışır
Kullanılan alüminyum et kalınlığı extra güçlü 3mm alüminyumdur
Alüminyum Ral renk seçenekleriyle elektrostatik toz boya kullanılır
Rüzgarlı cephelerde isteğe göre stoplama aparatı uygulanabilir
Sistem Kanatları alüminyuma özel contalar ile geçme olarak uygulanmaktadır.
Eşikli sürme sisteminde m2 ağırlığı 25-27 kg aralığındadır.
Su tahliyesi özelliği vardır, köşe takoz kullanılır ve alüminyumda fire vermeden hatasız uygulama yapılabilir.

Uygulama Resimleri

Türkiye'nin En Güçlü Firması

Sürgülü Cam Sistemleri İstanbul, Anadolu yakası ,Avrupa yakası tüm Türkiye ve Avrupa da  100’lerce  proje gerçekleştirdi.