Hizmetlerimiz

Cam Kapı Sistemleri


Project Description

Alüminyum Profil Cam Kapı

Avrupa merkezli üretim ve profil sistemine sahip cam kapı sistemleri uzun ömürlü ve şık çözümlerdir. En yüksek standartlar da üretilen cam kapı ürünümüz kaliteli malzeme kullanılarak üretilir. Cam kapı sistemleri genellikle ev , iş yeri, ofis, mağaza, dükkan gibi mekanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Farklı ortamlara rahatlıkla monte edilebilir bir yapıya sahip cam sistemleri ürünümüzü istediğini mekan da rahatlık ile montajını gerçekleştiriyoruz.

Cam kapı sistemleri üretim ve uygulaması profesiyonel ekip ve malzeme kullanılması yapının dayanıklılığı ve uzun ömürlülüğü için çok önemli bir faktördür. Biz müşterilerimize ürün ve hizmet garantisi veriyoruz. Cam sürgülü kapı veya açılır cam kapıfotoselli cam kapıotomatik cam kapı modellerimiz ile siz müşterilerimize en uygun hizmeti vermeye çalışıyoruz.

 sistemleri gibi cam kapı modelleri hakkında bilgi almak veya en uygun cam kapı fiyatları için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Cam Kapı Nedir ?

Cam kapı ofis, kafeterya, mağaza ve iş yeri gibi alanlarda sıklıkla tercih edilen, kapı çeşididir. Hem estetik bir görünüm sağlar, hem müşterileri ve işletmeniz için en uygun dekoratif çözümlerdendir.

Sistemde 8mm kalınlığında darbelere ve kırılmaya karşı yüksek mukavemete sahip temperli cam kullanılır.
Birbirinden bağımsız çalışan çift kilit sistemi ile maksimum güvenlik sağlar.
Alt ve üst raylarda 10 mm kalınlığındaki çift sıralı kıl fitiller maksi-mum yalıtım sağlar.
Kanatlardaki camlar arasında yalıtımı sağlayıcı silikon bazlı çift h fitil kullanılır.
Sistemimiz ayrı ayrı yataklarda çalışan üzeri polyemid kaplamalı rulmanlı çinko nikel alaşımlı tekerler sayesinde rahat bir çalışma sağlar.

Uygulama Resimleri

Türkiye'nin En Güçlü Firması

Profil Cam Kapı İstanbul, anadolu yakası ,avrupa yakası tüm Türkiye ve Avrupa da  100’lerce  proje gerçekleştirdi.