Hizmetlerimiz

Kış Bahçesi


Project Description

Kış Bahçesi

Konut ve yapılarınızı bahçe gibi dış alanlarınız ile bütünleştiren Kış Bahçesi sistemi ile sizde doğayı huzurunuza getirin. Isı yalıtımlı cam ve alüminyum küpeşte sistemleri ile yapılan kış bahçesi modelleri ile size en uygun projeleri gerçekleştiriyoruz. Sizde villanıza, terasınıza , mutfak önünüze cam ile kapatılmış kış bahçesi sistemini uygulayabilirsiniz. Profesyonel ekip ve ürün kalitemiz ile siz değerli müşterilerimize en uygun uygulamayı gerçekleştirmek için uğraşıyoruz. Bütün detayları size göre tasarlıyoruz. Kış bahçesi fiyatları ve modelleri için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Aysar yapı kış bahçesi ile yaşam alanlarınızı keyifli, sıcak ve çekici bir görünüm kazandırıyoruz. Özel tasarımı sayesinde yazın sıcağından, kışın soğuğundan sizleri koruyan ürünümüz ile dört mevsimi yaşayarak hissedin. Kış bahçesi uygulaması seçerken kullanılan malzemenin kalitesi ve uygulamanın profesyonel ekiplerce uygulanması çok önemlidir. Firmamızın garantili malzeme ve ürün hizmetinden sizde yararlanmak için iletişime geçin.

Kış Bahçesi sistemleri gibi cam balkon modelleri hakkında bilgi almak veya cam balkon fiyatları için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Kış Bahçesi Nedir ?

Kış bahçesi mekanlarınız bahçe, teras ve bir bölmesi açık alanlarında alüminyum aksesuar ve cam kullanılarak oluşturulan ısı yalıtımlı yapıya denir.

Kar kış yağmur ve toz geçirmez
Termiği yüksek özel aliminyumlardan üretilmektedir
Alt ve üst raylarda 10mm ısı yalıtımlı kıl fitil kullanılmaktadır
8mm darbeye dayanıklı temperli cam kullanılmaktadır
Cam balkon katlanabilen bir sistemdir çok yer kaplamaz
Sistem çinko ve nikel karışımı tekerler sayesinde rahat çalışır
Kullanılan aliminyum et kalınlığı extra güçlü 3mm aliminyumdur
Aliminyum Ral renk seçenekleriyle elektrostatik toz boya kullanılır
Rüzgarlı cephelerde isteğe göre stoplama aparatı uygulanabilir

Proje Resimleri

Türkiye'nin En Güçlü Firması

Kış Bahçesi İstanbul, anadolu yakası ,avrupa yakası tüm Türkiye ve Avrupa da  100’lerce  proje gerçekleştirdi.