Hizmetlerimiz

Pergola Tente Sistemi


Project Description

Pergola Tente Sistemi

Pergola Tente Pergola latince de saçak anlamına gelmektedir günümüzde pergule pergola motorlu tente olarak adlandırılmaktadır Pergola nın bir çok kullanım alanı vardır. bunlardan bazılarını şu şekilde detaylandırabiliriz İş yerlerinizde oluşturduğunuz sigara içme alanlarını boğuk havasından kurtarmak ve feraha erdirmek için pergule tente sistemleri kullanılabilir. Raylı tenteler sayesinde mekanıznızın gölgelendirmesini uzaktan kumandalı, motorlu tente pergolalar ile sağlayabilirsiniz.  Kış bahçelerinizin havadar bir ortama ulaşabilmesi için tavana motorlu tente yani pergola uygulanabilir Motorlu tente su geçirmez ve kalın aliminyum malzemesi ile üstten basınca dayanıklıdır.

Pergola Dış Mekan Sİstmeleri

Açılır Pergola Tente  ile dış mekanlarınız da oluşturduğunuz oturma alanlarınızda hava şartlarından etkilenmeden rahat edebilirsiniz. Motorlu tente sistemleri  yazın sıcağında gölgeniz, sonbaharın yağmurunda şemsiyeniz, kışın soğunun da sıcak yuvanız olur.  Pergola tente malzemeleri miz Avrupa normlarında üretilmektedir. Dış mekanlarınız da esnek bir şekilde kullanabileceğiniz raylı tente sistemleri miz ile siz de mekanınıza geniş oturma alanları kazandırabilirsiniz.

Raylı Pergola Tente Nedir ?

Uzaktan kumandalı, motorlu tente  sistemleridir. Su sızdırmayan uzun ömürlü gölgeleme ve dış mekan sistemi olan Pergola Tente ile mekanınıza  esnek bir  yapı kazandırabilirsiniz.

Uzaktan kumanda ile açılıp kapanma özelliğine sahiptir
Kumandadan bir kaç işlem yapmak mümkündür tenteler aynı anda veya farklı açılıp kapanabilir
Raylarda 10 cm kalın kaucuk fitil kullanılmaktadır
Su gideri için kapanış bölgesinde kalın dere kullanılmaktadır
Su giderleri gözle görülmez profil içerine yerleştirilmektedir
Üründe kaliteli avrupa branda kullanılmaktadır
%100 aliminyum aksesuar kullanılmaktadır
Sistemde 600-800 kg çelik triger kullanılmaktadır
Işıklandırma renk seçenekleri mevcuttur
Avrupa motor tercihimizdir

Uygulama Resimleri

Türkiye'nin En Güçlü Firması

Pergola Tente Sistemleri İstanbul, anadolu yakası ,avrupa yakası tüm Türkiye ve Avrupa da  100’lerce  proje gerçekleştirdi.